Szkoła rysunku, kurs rysunku - Niepołomice

Szkoła rysunku, kurs rysunku - Niepołomice

Zamknij menu

Kadra

mgr Rafał Zalubowski

mgr Rafał Zalubowski

założyciel i właściciel Szkoły

Urodzony w 1973 roku w Myślenicach, absolwent
Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Kenara
w Zakopanem oraz Wydziału Grafiki ASP w Krakowie.
Dyplom w pracowni miedziorytu prof. S. Wejmana w roku 1998.
2002 - powołał autorski kurs rysunku i malarstwa.
2003 - 2006 - współorganizował Myślenickie Konfrontacje Kulturalno-Naukowe.
2008-2010 - był redaktorem naczelnym miesięcznika "SEDNO".
2008-2010 - współpracował z "Dziennikiem Polskim" publikując rysunki.
2009 - roku założył Galerię Zalubowski i działającą przy niej Szkołę Rysunku.
Uczy rysunku i malarstwa oraz rysunku architektonicznego

mgr Katarzyna Wincenciak

mgr Katarzyna Wincenciak

wykładowca historii sztuki

Urodzona 28 listopada 1986, absolwentka Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego z tytułem magistra oraz Fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej.
Współpracowała z Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie przy projektach digitalizacji archiwów Aliny Szapocznikow, Andrzeja Partuma oraz Eustachego Kossakowskiego. Od 2011 roku pracuje w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie w Dziale Zbiorów. W roku 2012 była współkuratorką wystawy książki artystycznej zrealizowanej w MOCAK-u. Zajmuje się także fotografią w zakresie dokumentacji wystaw, wydarzeń artystycznych oraz dzieł sztuki, a także realizując własne projekty fotograficzne. Od roku 2014 - doktorantka PAN.

mgr Marcin Dymek

mgr Marcin Dymek

nauczyciel rysunku

Urodzony 26 stycznia 1986 roku w Krakowie.
2006 - 2011 - studia na wydziale Grafiki Krakowskiej ASP Dyplom w pracowni rysunku nr. 1
2010 - studia na wydziale Sztuk Pięknych na Universitatea de Arta si Design - Cluj Napoca
2010 - 2011 - studia na wydziale Sztuk Pięknych na uniwersytecie Sabanci w Stambule
2015 - asystentura w katedrze rysunku na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem i instalacją.

mgr Adam Żądło

mgr Adam Żądło

nauczyciel rysunku

Urodzony 6 lipca 1993 r. w Myślenicach, absolwent Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Specjalizuje się w animacji i fotografii. Bazą dla jego działań artystycznych są mocne podstawy z rysunku i malarstwa.
Laureat kilku międzynarodowych konkursów m. in. finalista 2016 Sony World Photography Awards i czterokrotny półfinalista 2016 Adobe Design Achievement Awards.
Jego filmy animowane, fotografie i rysunki były pokazywane na wystawach i festiwalach w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Polsce, Austrii, Estonii, Dani, Rosji, Serbi i we Włoszech. Współpracuje z Mechatronikami i Robotykami przy konstruowaniu cyborga.

Wojciech Osielczak

Wojciech Osielczak

nauczyciel rysunku

Urodzony 13 pażdziernika 1992 roku w Myślenicach. Student IV roku na Wydziale Grafiki krakowskiej ASP. W 2015 uczestnik programu MOST na katowickiej ASP. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką, fotografią.

inż. Joanna Wróbel

inż. Joanna Wróbel

nauczyciel architektury

Urodzona 30.04.1995 w Myślenicach, absolwentka I LO im Tadeusza Kościuszki w Myślenicach, 2010-2013 szkoły rysunku Zalubowski oraz 2014 kursu rysunku w jednej z Krakowskich szkół. Obecnie studentka czwartego roku Architektury Politechniki Krakowskiej. 2016 ukończenie wraz z certyfikatem kursu programu Autodesku 3ds Max design. Uczestniczka ogólnopolskiego festiwalu filmowego Slavangard. Odpowiedzialna za marketing akcji charytatywnych: "Ciacho za ciacho" Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego.

Izabella Suder

Izabella Suder

nauczyciel architektury

Urodzona 27 maja 1997r.w Krakowie. Absolwentka Liceum Zakonu Pijarów w Krakowie. Od 2016 studentka architektury na Politechnice Rzeszowskiej

Paulina Ostafin

Paulina Ostafin

nauczyciel architektury

Urodzona 2 czerwca 1993r. w Myślenicach, absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach, w latach 2014-2015 uczennica w Szkole Rysunku Zalubowski, od 2015 roku studentka kierunku "Architektura" na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu, pasjonatka muzyki i architektury współczesnej.

Natalia Klimas

Natalia Klimas

nauczyciel prowadzący kurs dziecięcy

Urodzona w Krakowie w 1992r. Ukończyła 1 Liceum Ogólnokształcące im.T.Kosciuszki w Myślenicach w 2011r. Od 2013r. studentka Wydziału KiRDS na ASP w Krakowie. Brała udział w wystawach zbiorowych: "Harenda 2013", "Wspomnienia" w 2013r., "Zbiorowo" z 2013r., "Zator 2016" i indywidualnej "Cydron" w 2014r. Brała udział w organizacji międzynarodowej konferencji LACONA XI w 2016r.

Paulina Kędzior

Paulina Kędzior

asystentka kursu dla dzieci

Urodzona 27 grudnia 1997  w Krakowie.
Absolwentka VI LO w Krakowie,  Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
2016 - wolontariat w zajęciach z dziećmi w Szkole Rysunku Zalubowski.
2016 -studia na wydziale Filmoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
2017 - Studia na wydziale Grafiki w ASP w Krakowie

Anna Khachatryan

Anna Khachatryan

asystentka kursu dla dzieci

Urodzona 6 czerwca 1999 w Krakowie.
uczennica V LO w Krakowie,
2014 - wolontariat w zajęciach z dziećmi w Szkole Rysunku Zalubowski.

KONTAKT

Filia w Niepołomicach
Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa,
ul. Zamkowa 4,
32-005 Niepołomice

telefon: 502 027 408
mail: galeria@galeriazalubowski.pl

SOCIAL MEDIA

REKOMENDACJE

Zuzanna Wużyk
Super nauczyciele i sposób prowadzenia zajęć i przede wszystkim wspaniała atmosfera i ludzie, dzięki którym lekcje były samą przyjemnością, nawet w dni w których mało co wychodziło. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności rysunkowe, czy to przed egzaminami na studia czy zwyczajnie dla przyjemności.
Paulina Kędzior
Po trzech latach spędzonych w Szkole Rysunku Zalubowski z czystym sercem mogę polecić ją każdemu, amatorom i trochę bardziej zaawansowanym rysownikom, każdemu kto chce się trochę podszkolić, rozwinąć skrzydła. Rodzinna atmosfera, herbatki w przerwach między rysowaniem i indywidualne podejście to jedne z wielu plusów szkoły. Nadszedł czas żeby iść dalej, ale na pewno będę tęsknić za tym miejscem. Polecam gorąco!
Gabriela Pazdur
Niekonwencjonalne metody nauczania, indywidualne podejście do każdego ucznia oraz świetni pedagodzy. Miejsce wyjątkowe pod wieloma względami, ale przede wszystkim jest ono gwarancją szeroko pojętego rozwoju własnych umiejętności rysunkowych. Szczerze polecam!
Justyna Rusinek
Ciekawe zajęcia, świetni nauczyciele, spokojna atmosfera... w sam raz dla każdego, kto pragnie kształcić swoje umiejętności w kierunku rysunku i malarstwa. Naprawdę polecam!
Łukasz Maciaszkiewicz
Bardzo polecam tę szkołę wszystkim wiążącym swoją przyszłość z rysunkiem lub tym, którzy po prostu lubią rysować. Luźna atmosfera zajęć i profesjonalne podejście nauczycieli sprawiają idealne warunki do czynienia szybkich postępów.
Karol Mularczyk
Jako uczeń liceum plastycznego bardzo miło wspominam 5 lat, w czasie których uczęszczałem na lekcje rysunku u Rafała Zalubowskiego. Profesjonalne podejście do nauczania wielu technik rysunkowych jak i malarskich, połączone z bardzo luźną atmosferą panującą na zajęciach. Ponadto potężna wiedza o historii sztuki przekazywana jest podczas korekt w bardzo interesujący i łatwy do zrozumienia sposób. Serdecznie polecam!
Ewa Filek
To była moja wymarzona ASP. Niewiele straciłam, bardzo wiele zyskałam...
Joanna Wróbel
Polecam każdemu kto tak jak ja marzy o architekturze, lubi rysować albo chce się po prostu nauczyć. Charyzmatyczni nauczyciele, miła atmosfera i dużo możliwości!
Agnieszka Cieślik
Zachęcam każdego kto przygotowuje się do studiów, czy po prostu lubi rysować do zapisania się na ten kurs. Miła atmosfera, indywidualne podejście do każdego uczestnika, możliwość szybkiego rozwoju. Polecam!
Weronika Krauze
Jako studentka trzeciego już roku architektury na PK, na prawdę bardzo polecam ten kurs. Nieco inne podejście do nauki rysunku niż w większości szkół pozwala dużo lepiej i swobodniej poczuć się na egzaminach wstępnych. Z bardzo dobrym skutkiem!
Piotr Marzec
Jako absolwent liceum plastycznego, ogromnie polecam ten kurs wszystkim zainteresowanym! Program nauczania szkoły to coś więcej niż nauka rysunku: to wciągnięcie ucznia w ogromną machinę zjawisk kulturowych, w którą on wskakuje z zapartym tchem: jak w wielką przygodę; jak w ekran kinowy, gdy wyświetlają Hobbita.

Copyright © 2017 Zalubowski | created by YOHO

w górę